Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 11 oktober 2016

Argentinie: Koningin Máxima bezoekt Argentinië voor toegang tot financiële diensten

Koningin Máxima bezoekt Argentinië voor toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt dinsdag 11 en woensdag 12 oktober Argentinië in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA). In de hoofdstad Buenos Aires spreekt zij over de plannen van de regering van Argentinië om een nationale strategie voor inclusieve financiering te ontwikkelen. Betere toegang tot financiële diensten kan bijdragen aan de economische ontwikkeling van de bevolking.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.