Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 27 oktober 2016

Blog Gerard Dielessen: TeamNL goes Asia

Blog Gerard Dielessen: TeamNL goes Asia
Terwijl we de Olympische en Paralympische Spelen van Rio2016 nog volop aan het evalueren zijn (daarover begin volgend jaar meer) zijn we tegelijkertijd al weer druk bezig met de voorbereidingen van de Winterspelen in PyeongChang (Zuid Korea) in februari 2018 en de Zomerspelen in Tokyo (Japan) in de zomer van 2020. Eerst Zuid-Korea dus, een land in ontwikkeling nog. En dan naar Japan, een hoog ontwikkeld land. Nog 469 dagen tot PyeongChang 2018 en nog 1369 dagen tot Tokyo 2020. Vorige week ben ik samen met technisch directeur Maurits Hendriks en projectmanager Yvonne van der Geer naar beide host cities geweest. Het komt daar allemaal dik voor elkaar. De organisatiecomités liggen strak op koers. Met veel enthousiasme en plezier zijn de Zuid-Koreanen en Japanners bezig om de Olympische waarden Respect, Vriendschap en Excelleren in te vullen en waar te maken.De uitdagingen zijn van een...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.