Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 1 oktober 2016

China: Nederland zet goede samenwerking met Beijing Design Week door

Nederland zet goede samenwerking met Beijing Design Week door
Op een van de belangrijkste culturele evenementen in de Chinese hoofdstad, de Beijing Design Week (23 september - 7 oktober) zal een breed scala aan kunst en design uit Nederland te zien zijn, variërend van lichtwerken, fotografie, keramiek, architectuur en urban planning.
Lees verder

Pinproblemen voor Nederlanders bij Chinese geldautomaten
Sinds eind vorige week ondervinden Nederlanders die geld willen pinnen bij een geldautomaat in China problemen.
Lees verder

Eerste dag van het bezoek van minister Schultz aan China
Minister Schultz begon haar bezoek aan China met een bilaterale meeting bij het Chinese Ministry of Water Resources.
Lees verder

Tweede dag van het bezoek van minister Schultz aan China
Op 27 september bracht minister Schultz een bezoek aan Tsinghua University waar universiteiten, bedrijven en de overheid hun visies op de ontwikkelingen in autonomous and connected driving in China presenteerden.
Lees verder

Derde dag van het bezoek van minister Schultz aan China
Op 28 september begon minister Schultz haar dag met een veldbezoek aan het Bengbu gebied. De minister bezocht hier het hoofdkantoor van de Huaihe River Commission (HRC).
Lees verder

Ambassade 3 tot en met 5 oktober gesloten
Wegens de Nationale Dag van de Volksrepubliek China en de aansluitende 'Gouden Week' vakantieperiode voor Chinezen zal de Nederlandse ambassade in Peking 3 oktober (maandag) tot en met 5 oktober (woensdag) gesloten zijn. De ambassade wenst iedereen fijne feestdagen toe!
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.