Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 24 oktober 2016

Concert 'het Rondane Kwartet' in Moskou

      
 
Stichting
Nederlandse
Club Moskou

Piano-concert van 'het Rondane Kwartet'

Uitgevoerd door 4 Nederlandse pianisten

Graag brengen wij jullie een klassiek concert van het Nederlandse 'Rondane Kwartet' onder de aandacht. Op 15 november zullen zij in het Moskou International Performing Arts Center op vier vleugels muziek van J.S. Bach en de Nederlandse componist S. Ten Holt spelen, gedeeltelijk samen met het strijkorkest 'Musica Viva'.

Geïnteresseerden kunnen hier meer informatie vinden over het concert en toegangskaartjes.
De eerstvolgende NCM activiteiten:

27 oktober: NCM borrel


Verkiezing Tweede Kamer op 15 maart 2017
Stemmen vanuit het buitenland - Registreer u voor 1 februari 2017


Woensdag 15 maart 2017 vindt de verkiezing plaats van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Om vanuit het buitenland te kunnen stemmen voor deze verkiezing moet u zich eerst registreren. Dat kan tot en met 1 februari 2017. Op deze website vindt u informatie over de registratie en over het stemmen vanuit het buitenland.

http://rusland.nlambassade.org/nieuws/shared/2016/09/verkiezing-tweede-kamer-op-15-maart-2017---registreer-u-voor-1-februari-2017.html
 
http://www.stemmenvanuithetbuitenland.nl/
 Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.