Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 30 oktober 2016

Duitsland: Filmpresentatie door Zorg en Aandacht

Filmpresentatie door Zorg en Aandacht

Op zondag 30 oktober kwamen op uitnodiging van de werkgroep "zorg en aandacht" een twintigtal mensen naar het clubgebouw om de Duitse Film "Honig im Kopf" te zien.
Deze film vertelt op een grappige, maar ook roerende wijze het verhaal van een grootvader die aan Alzheimer lijdt en zijn kleindochter. In de hoofdrollen waren Til Schweiger en zijn dochter Emma alsmede Dieter Hallervorden te zien.

Iedereen was enthousiast over de film, waar hier en daar toch een traantje werd weggepinkt. Frans Renzen stond nog voor een eventueel gesprek ter beschikking, maar bij behoefte aan een gesprek over dit thema, kunt u de medewerkers van "zorg en aandacht" natuurlijk te allen tijde aanspreken. Zie fotoboek

Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.