Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 oktober 2016

Eefke Mulder nieuw bestuurslid Fonds voor de Topsporter

Eefke Mulder nieuw bestuurslid Fonds voor de Topsporter
ARNHEM - Voormalig tophockeyster Eefke Mulder is deze maand op voordracht van NOC*NSF benoemd als nieuw bestuurslid van het Fonds voor de Topsporter. Mulder is advocaat bij Hekkelman Advocaten in Nijmegen. Zij heeft jarenlang, tot en met 2008, in het Nederlands dameshockeyteam gespeeld. Met het team haalde Mulder een zilveren medaille bij de Olympische Spelen van Athene 2004 en goud bij de Spelen in Beijing 2008. Ook werd ze in 2006 wereldkampioen. Naast haar werkzaamheden als advocaat is Mulder onder meer actief bij de Koninklijke Nederlandse Hockeybond als voorzitter van de onderzoekscommissie Klachten Ongewenst Gedrag (tuchtrecht). André Bolhuis, voorzitter van het Fonds voor de Topsporter, is zeer content met Mulder als nieuw Fondsbestuurslid: "Ter versterking wilde het Fondsbestuur graag een extra bestuurslid aan het bestuur toevoegen met een juridische achtergrond en met ervaring...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.