Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 8 oktober 2016

Frankrijk: activiteitenmail oktober / november 2016
U heeft vast al de datum in de agenda gezet : donderdag 13 oktober

KAAS- EN WIJNAVOND !
 
Het thema is wijnen uit de Elzas :

"De elzassische wijngaard, strekt zich, van het noorden naar het zuiden, over een hondertal kilometer, langs de Vogezen uit. Zijn ligging op de uitlopers van de Vogezen onderwerpt hem aan een subkontinentaal klimaat, aan strenge winters en aan stormachtige zomers. Dankzij het "vogesisch massief" beschermd tegen de oceanische invloed, profiteert hij van een van de droogste klimaten van Frankrijk, met een van de geringste neerslagen van Frankrijk. Dit zonnige klimaat, warm en droog is gunstig voor een langzame, langgerekte rijping van de druiven en bevordert de ontluiking van aroma's met een grote finesse"
(http://www.wijnen-fr.com/alsace/)


Schrijf u gauw in via de onderstaande link, op z'n allerlaatst maandag a.s. ! !!

Met vriendelijke groet
Het Bestuur

 
 


Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.