Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 10 oktober 2016

Frankrijk: Het gezondheidscentrum van Autun breidt de zorgverlening uit

Het gezondheidscentrum van Autun breidt de zorgverlening uit
Het centrum, geopend in januari 2015, verwelkomt vanaf 1 oktober een nieuwe KNO-arts en een gynaecoloog 'Hier in Autun hoop ik op een andere manier te kunnen werken als in Nederland. Daar bepaalt de verzekering wat ik aan zorg mag bieden. Hier wil ik samen met mijn patiënten uitzoeken wat de juiste behandelende strategie is,' […] Het bericht Het gezondheidscentrum van Autun breidt de zorgverlening uit verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

BZ nummer 44
Het bericht BZ nummer 44 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

GINA, een klein teefje pinscher
Dit is GINA, een klein teefje pinscher van 9 jaar die een rustige familie zoekt voor haar alleen. Op het ogenblik woont ze met andere honden en katten en daar heeft ze moeite haar pek te vinden. Ze is vrolijk en fit, dol op wandelen. GINA IS NIET IN HET ASIEL, VOOR MEER INLICHTINGEN BEL […] Het bericht GINA, een klein teefje pinscher verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.