Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 oktober 2016

Frankrijk: En als je nou eens mede-eigenaar van de

En als je nou eens mede-eigenaar van de Montagnon-collectie wordt…?
Musée de la faïence in Nevers. Antoine, Gabriel, Jean en Gérard Montagnon hebben met hun bekwaamste werklieden, buitengewone s aardewerk gemaakt. De stukken zijn nu te koop via fondswerving. Alle liefhebbers van aardewerk uit Nevers worden uitgenodigd om deel te nemen aan het behoud van het erfgoed van de fantastische collectie Montagnon. Om te voorkomen […] Het bericht En als je nou eens mede-eigenaar van de Montagnon-collectie wordt…? verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.