Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 17 oktober 2016

Frits Brink nieuwe voorzitter internationale luchtvaartfederatie FAI

Frits Brink nieuwe voorzitter internationale luchtvaartfederatie FAI
BALI - De Nederlander Frits Brink (70) is zaterdag tijdens de 110de jaarvergadering van de Fédération Aéronautique Internationale (FAI) op Bali gekozen tot president van de FAI. De benoeming is voor een periode van twee jaar. De FAI promoot en organiseert luchtsporten wereldwijd en registreert internationale records. Onder haar auspiciën worden EK's en WK's georganiseerd, waaronder de Worldcup parachutespringen te Teuge, het EK ballonvaren voor vrouwen dat vorig jaar in Drenthe werd gehouden en de World Air Games Dubai 2015. Frits Brink was van 2009-2015 voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart (KNVvL) en zat sinds vier jaar in het bestuur van de FAI. Hij volgt de Zweed John Grubbstrom op. Hij is de tweede Nederlander die verkozen wordt tot voorzitter in de geschiedenis van de FAI die in 1905 werd opgericht. Cor Kolff, oud-voorzitter van de Rotterdamse Aero...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.