Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 7 oktober 2016

Geef feedback op de nieuwe wereldwijde normen voor de cacaosector

Geef feedback op de nieuwe wereldwijde normen voor de cacaosector
Miniatuurvoorbeeld:  In de afgelopen jaren is de vraag naar cacao en chocolade gestegen. Er kwam ook meer aandacht voor de leefomstandigheden van de cacaoboeren.
Lees verder

Road2LatinAmericaXL
Wilt u zakendoen met Latijns-Amerika? Kom dan naar de bijeenkomst Road2LatinAmericaXL op 4 november in Nieuwegein. Laat u inspireren en informeren over uw kansen in Zuid-Amerika. Vraagt u zich af hoe u nieuwe markten kunt betreden of hoe u snel en flexibel inspeelt op nieuwe kansen in het...
Lees verder

Energie Conferentie Nederland - Noordrijn Westfalen (Duitsland)
Werkt u in de energiesector en wilt u samenwerken met bedrijven, overheden en wetenschappelijke instellingen in Duitsland? Kom dan naar de tweede 'Combined Energy' Energie Conferentie Nederland-NRW in Neuss. Tijdens de conferentie verkent u uw kansen in Duitsland en wisselt u kennis uit. Het...
Lees verder

Subsidieplafond Innovatiekrediet voor klinische ontwikkelingsprojecten verder opgehoogd
Miniatuurvoorbeeld:  Minister Kamp van Economische Zaken heeft op 4 oktober 2016 aangekondigd het subsidieplafond van het Innovatiekrediet voor klinische ontwikkelingsprojecten verder op te hogen van € 30 miljoen naar €...
Lees verder

Nederlandse glasindustrie op kop met Europees geld
Miniatuurvoorbeeld:  De Nederlandse vestiging van tafelglasfabrikant Libbey staat met een grote innovatie voorop bij het verdelen van de LIFE2015-subsidiegelden.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.