Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 13 oktober 2016

Handelsmissie Sri Lanka

Handelsmissie Sri Lanka
In opdracht van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland organiseert de Nederlandse Export Combinatie een uitgaande missie naar Sri Lanka voor ondernemers in de zuivelsector, pluimveesector en tuinbouwsector. Sri Lanka biedt veelbelovende mogelijkheden als het gaat om de ontwikkeling van de...
Lees verder

Vermelding EORI nummer op aanvragen voor in- en uitvoercertificaten
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.100 - Met ingang van 6 november 2016 moeten alle aanvragen voor in- en uitvoercertificaten voorzien zijn van het EORI-nummer van de titularis in vak 4.
Lees verder

Werkconferentie City Deals Agenda-Stad 27 oktober
Op 27 oktober 2016 vindt de jaarlijkse werkconferentie van Agenda Stad plaats. Dit keer is Eindhoven de gastheer en vindt de conferentie plaats tijdens de Dutch Design week. Bezoekers ervaren hoe het 'ontwerpend denken' kan helpen bij de maatschappelijke uitdagingen van Agenda Stad. Naast een...
Lees verder

Opening inschrijving invoerregeling Hilton Beef uit VS en Canada - november 2016
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.101 - Voor het contingent Hilton Beef uit de Verenigde Staten en Canada kunt u invoercertificaten aanvragen van 1 tot en met 4 november 2016.
Lees verder

Masterclass Octrooigilde - Amsterdam
Bent u docent of opleider binnen het hoger onderwijs en wilt u meer weten over of doen met octrooien binnen uw opleiding? Kom dan naar de Masterclass Octrooigilde, op woensdagmiddag 9 november in het Science Park van de Universiteit van Amsterdam. Octrooicentrum Nederland organiseert jaarlijks een...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.