Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 oktober 2016

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Dutch Design Week 2016

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Dutch Design Week 2016
Hare Majesteit Koningin Máxima bracht op dinsdagochtend 25 oktober 2016 een werkbezoek aan Dutch Design Week (DDW) in Eindhoven.
Lees verder

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan Philips
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft dinsdagmiddag 25 oktober een werkbezoek gebracht aan het Innovatie- en Productiecentrum van Koninklijke Philips N.V. in Best. Philips is de winnaar van de Koning Willem 1 prijs 2016 in de categorie Grootbedrijf; een prijs die ondernemingen beloont voor goed ondernemerschap. Koningin Máxima is erevoorzitter van de Koning Willem I Stichting.
Lees verder

Erekruis van de Huisorde van Oranje voor de heer Hoekstra
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikking van 12 oktober 2016 het Erekruis van de Huisorde van Oranje toegekend aan de heer mr. R.J. Hoekstra, oud-Staatsraad. De heer Hoekstra was jarenlang in verschillende hoedanigheden nauw bij leden van het Koninklijke Huis betrokken.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.