Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 26 oktober 2016

Koningin Máxima reikt Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2016 uit

Koningin Máxima reikt Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2016 uit
Hare Majesteit Koningin Máxima reikt vrijdagmiddag 2 december de Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2016 uit aan documentairemaker Heddy Honigmann, in Muziekgebouw aan 't IJ in Amsterdam. Het Cultuurfonds kent deze oeuvreprijs jaarlijks toe aan een persoon of instelling met een grote staat van dienst op het gebied van cultuur, natuur of wetenschap in Nederland. Aan de prijs is een bedrag van 150.000 euro verbonden.
Lees verder

Koning beëdigt Gouverneur Aruba
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde Z.E. J.A. Boekhoudt beëdigd tot Gouverneur van Aruba.
Lees verder

Koning en Koningin bezoeken Saksen, Saksen-Anhalt en Thüringen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen van dinsdag 7 tot en met vrijdag 10 februari 2017 een werkbezoek aan de Duitse deelstaten Saksen, Saksen-Anhalt en Thüringen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.