Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 11 oktober 2016

Maurits Hendriks neemt eerste exemplaar boek 'Presteren!' in ontvangst

Maurits Hendriks neemt eerste exemplaar boek 'Presteren!' in ontvangst
EINDHOVEN – Maurits Hendriks, technisch directeur van NOC*NSF en chef de mission van TeamNL, heeft vandaag tijdens het Nationale Sportinnovator Event XL in Eindhoven het eerste exemplaar van het boek 'Presteren!' in ontvangst genomen. Hendriks, die tijdens het evenement een lezing hield over het belang van innovatie voor de topsport, kreeg het boek uit handen van voormalig topvolleyballer Peter Blangé. Het boek is geschreven door Maarten Westermann van uitgeverij ARKO Sports Media. Hij was benieuwd naar wat er allemaal komt kijken bij de voorbereidingen op en het presteren tijdens de Olympische Spelen. Om dit boek te kunnen maken, kreeg Westermann bijna twee jaar lang toegang tot Hendriks en zijn omgeving. In het boek staan veel interviews met mensen uit de directe omgeving van Hendriks en met hem zelf. Lees hier meer over het boek en hoe het te bestellen is.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.