Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 oktober 2016

Meerdere opties voor vervolging van daders neerhalen MH17 onderzocht

Meerdere opties voor vervolging van daders neerhalen MH17 onderzocht
Het kabinet werkt verschillende opties uit voor vervolging en berechting van daders van het neerhalen van vlucht MH17. Er is nog geen beslissing genomen. Het kabinet houdt er wel rekening mee dat naar Nederland zal worden gekeken om vervolging en berechting te verwezenlijken. Om daarop maximaal te zijn voorbereid streeft het kabinet ernaar de uitwerking van opties zo veel mogelijk gereed te hebben voor het moment dat de keuze voor het meest effectieve vervolgings- en berechtingsmechanisme moet...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.