Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 8 oktober 2016

Nieuws van het Koninklijk Huis

Koningin Máxima bezoekt Argentinië voor toegang tot financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt dinsdag 11 en woensdag 12 oktober Argentinië in haar functie van speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA). In de hoofdstad Buenos Aires spreekt zij over de plannen van de regering van Argentinië om een nationale strategie voor inclusieve financiering te ontwikkelen. Betere toegang tot financiële diensten kan bijdragen aan de economische ontwikkeling van de bevolking.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Israël, Bosnië-Herzegovina en Singapore
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 5 oktober op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Staat Israël, Z.E. Aviv Shir-On, de ambassadeur van Bosnië-Herzegovina, H.E. mevrouw Mirsada ?olakovi?, en de ambassadeur van de Republiek Singapore, Z.E. Jaya Ratnam.
Lees verder

N.a.v. het artikel in NRC van 8 oktober 2016 over de verkoop van twee kunstwerken uit de nalatenschap van Prinses Juliana het volgende
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.