Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 10 oktober 2016

Nieuws van het Koninklijk Huis

Geloofsbrieven ambassadeurs Israël, Bosnië-Herzegovina en Singapore
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 5 oktober op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Staat Israël, Z.E. Aviv Shir-On, de ambassadeur van Bosnië-Herzegovina, H.E. mevrouw Mirsada ?olakovi?, en de ambassadeur van de Republiek Singapore, Z.E. Jaya Ratnam.
Lees verder

N.a.v. het artikel in NRC van 8 oktober 2016 over de verkoop van twee kunstwerken uit de nalatenschap van Prinses Juliana het volgende
Lees verder

Prinses Beatrix bij officiële opening Nationaal Schoolontbijt
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is als beschermvrouwe van Jantje Beton aanwezig bij de aftrap van Het Nationaal Schoolontbijt op maandag 7 november in de Hortus botanicus in Leiden. Ieder jaar kiest Het Nationaal Schoolontbijt een goed doel dat een donatie ontvangt: dit jaar is dat Jantje Beton. Het Nationaal Schoolontbijt richt zich op het verbeteren van ontbijtgedrag van basisscholieren en wordt voor de 14e keer georganiseerd.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.