Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 7 oktober 2016

Nieuwsbericht Nederlandse Kerk

masthead nieuwsbrief

Greetings!  

Voorgenomen benoeming Joost Röselaers tot algemeen secretaris Remonstranten.

Het landelijk bestuur van de Remonstrantse Broederschap heeft in zijn vergadering van 4 oktober 2016 besloten ds. Joost Röselaers voor te dragen als de nieuwe algemeen secretaris van de Remonstranten. De voordracht om hem te benoemen is gericht aan de Algemene Vergadering van Bestuur van de Remonstrantse Broederschap op 19 november aanstaande. Joost Röselaers blijft tot de zomer 2017 als predikant verbonden aan de Nederlandse Kerk in Londen, en blijft hier woonachtig. 

Toelichting van Joost Röselaers: het was een moeilijk besluit, maar deze mogelijkheid wou ik niet laten lopen. Het is een passend moment om als familie weer terug te keren naar Nederland. Het past ook bij het oorspronkelijke plan van een aanstelling van vier jaren. Ik heb een buitengewoon goede tijd in Londen gehad en blijf mij de komende tien maanden uiteraard graag inzetten voor de gemeente!

 Online
466 jaar Nederlandse Kerk, Vier dit met ons mee en like ons op Facebook, volg ons ook op Twitter.
Bezoek onze website om op de hoogte blijven van al onze activiteiten.
 


 Quick Links

 

Nederlandse Kerk
7 Austin Friars
London
EC2N 2HA
United Kingdom

T + 44 20 7588 1684

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.