Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 10 oktober 2016

NOB: Vacature International School Den Haag - teacher of Dutch as additional language

Vacature International School Den Haag - teacher of Dutch as additional language
Situated in the centre of The Hague and enjoying an excellent reputation, the International department of the Dutch primary school The Haagsche Schoolvereeniging (HSV) has approximately 500 children following a full primary curriculum, delivered in English, across three locations. The school teaches the UK National Literacy and Numeracy Strategies and the International Primary Curriculum (IPC). The HSV seeks to employ a teacher of Dutch as an additional language.
Lees verder

Oproep indienen leerlinggegevens voor 15 oktober
Tot vorig jaar was het indienen van de leerlinggegevens noodzakelijk voor het verkrijgen van de subsidie. Veel scholen vragen zich af, nu zij vanaf volgend jaar geen subsidie meer ontvangen, waarom NOB deze gegevens ook dit jaar weer nodig heeft. Het invullen van de leerlinglijsten is niet de leukste klus en moet ook nog eens gebeuren voor 15 oktober. Alinda de Beus, bestuurlijk adviseur bij NOB, legt uit waarom de gegevens toch van groot belang zijn.
Lees verder

Prof. dr. Jaap van Marle nieuwe voorzitter Raad van Toezicht Stichting NOB
Prof. Dr. Jaap van Marle is op 5 oktober jongstleden benoemd tot voorzitter van de Raad van Toezicht van Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland (NOB). Van Marle heeft een brede wetenschappelijke loopbaan en bijzonder veel ervaring op bestuurlijk vlak. NOB is erg verheugd over de aanstelling en ziet in de heer van Marle een uitstekend opvolger van vertrekkend voorzitter prof. dr. Fons van Wieringen, die deze positie sinds maart 2012 bekleedde.
Lees verder

Geen opmerkingen: