Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 5 oktober 2016

Ons Oranje! De Jong en Berghuis niet bij Oranje

De Jong en Berghuis niet bij Oranje
Luuk de Jong heeft zich afgemeld voor het trainingskamp van het Nederlands elftal. De afzegging houdt verband met de lichte hersenschudding die de aanvaller van PSV gisteravond overhield aan de competitiewedstrijd van zijn club tegen sc Heerenveen. Steven Berghuis komt maandag evenmin naar Noordwijk. De Feyenoorder kampt met een knieblessure, die hij donderdag heeft opgelopen in het Europa League-treffen van zijn club met Fenerbahçe. Bondscoach Danny Blind heeft Siem de Jong (PSV) en Memphis Depay (Manchester United) toegevoegd aan de spelersgroep. Zesvoudig international Siem de Jong speelde in november 2013 voor het laatst in Oranje. Dat was in het oefenduel Nederland - Colombia (0-0). Memphis kwam in mei nog met het Nederlands elftal in actie in en tegen Ierland (1-1). Arjen Robben Arjen Robben, die zaterdag met een lichte ribblessure uit het competitieduel tussen Bayern München en FC Köln kwam, revalideert de komende dagen bij zijn club. Als het herstel van de 88-voudig international voorspoedig verloopt, kan bondscoach Blind later deze week mogelijk een beroep op Robben doen. Het Nederlands elftal speelt vrijdag 7 oktober in Stadion Feijenoord tegen Wit-Rusland. Frankrijk is maandag 10 oktober Oranjes tegenstander in de Amsterdam ArenA. Beide WK-kwalificatiewedstrijden beginnen om 20.45 uur.
Lees verder

Opnieuw afvaller bij Frankrijk
De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft opnieuw een wijziging moeten aanbrengen in zijn selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Bulgarije en Nederland. Nadat Deschamps eerder werd verrast door de afmelding van verdediger Jérémy Mathieu, is inmiddels ook diens vervanger Eliaquim Mangala afgehaakt. Valencia-verdediger Mangala kampt met een hamstringblessure. In zijn plaats is debutant Presnel Kimpembe van Paris Saint-Germain opgeroepen. Motivatie Vrijdag maakte Jérémy Mathieu bekend per direct een punt achter zijn interlandloopbaan te zetten. De verdediger van Barcelona was aanvankelijk opgeroepen voor de selectie van Les Blues, maar meldde in een onderhoud met bondscoach Deschamps dat hij niet meer de motivatie kan opbrengen. Frankrijk speelt vrijdag in het Stade de France tegen Bulgarije de tweede groepswedstrijd van de WK-kwalificatie. Drie dagen later, maandag 10 oktober, treedt de EK-finalist in de Amsterdam ArenA aan tegen het Nederlands elftal. De selectie van Frankrijk is als volgt: Doel Alphonse Areola (Paris Saint-Germain), Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Crystal Palace). Verdediging Lucas Digne (FC Barcelona), Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain), Laurent Koscielny (Arsenal), Jérémy Mathieu (FC Barcelona), Layvin Kurzawa (Paris Saint-Germain), Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Bacary Sagna (Manchester City), Djibril Sidibe (AS Monaco), Raphaël Varane (Real Madrid). Middenveld Yohan Cabaye (Crystal Palace), N’Golo Kante (Chelsea), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Dimitri Payet (West Ham United), Paul Pogba (Manchester United), Moussa Sissoko (Tottenham Hotspur). Aanval Kingsley Coman (Bayern München), Nabil Fekir (Olympique Lyonnais), Kévin Gameiro (Atletico Madrid), André-Pierre Gignac (Tigres UANL), Antoine Griezmann (Atletico Madrid), Anthony Martial (Manchester United).
Lees verder

Robben niet naar Noordwijk
Arjen Robben sluit nog niet aan bij het Nederlands elftal. De aanvaller van Bayern München is niet voldoende hersteld van zijn ribblessure. Op dit moment is nog niet duidelijk of Robben inzetbaar is bij de WK-kwalificatieduels van Oranje met Wit-Rusland en Frankrijk. De situatie zal per dag worden bekeken. Het Nederlands elftal speelt vrijdag 7 oktober in Stadion Feijenoord tegen Wit-Rusland. Frankrijk is maandag 10 oktober de tegenstander van Oranje in de Amsterdam ArenA. Beide WK-kwalificatiewedstrijden beginnen om 20.45 uur.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.