Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 21 oktober 2016

Prinses Beatrix aanwezig bij 19e Balletgala Dansersfonds

Prinses Beatrix aanwezig bij 19e Balletgala Dansersfonds
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix woont maandagavond 14 november 2016 in het DeLaMar Theater in Amsterdam de 19e editie bij van het Balletgala van Stichting Dansersfonds '79.
Lees verder

Koning opent Joint Inspection Center op Schiphol
Zijne Majesteit de Koning opent dinsdagmiddag 22 november het Joint Inspection Center (JIC) op Amsterdam Airport Schiphol. Het Joint Inspection Center heeft tot doel om een veiligere en efficiëntere vrachtafhandeling op Schiphol mogelijk te maken door verschillende handhavers en inspectiediensten samen te laten werken aan controles van luchtvracht.
Lees verder

Prinses Margriet brengt werkbezoek aan VUmc in het kader van World Sight Day
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden bracht donderdag 20 oktober als beschermvrouwe van VISION 2020 Netherlands een werkbezoek aan de afdeling oogheelkunde van het VUmc in Amsterdam. Centraal stond het onderwerp vermijdbare slechtziendheid bij zelfstandig wonende ouderen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.