Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 17 oktober 2016

Reactie Z.M. de Koning na overlijden Koning van Thailand

Reactie Z.M. de Koning na overlijden Koning van Thailand
Met ontroering ontving ik het bericht van het overlijden van Koning Bhumibol Adulyadej van Thailand. Voor het Thaise volk was hij gedurende zijn lange regeerperiode van meer dan zeventig jaar een baken van stabiliteit, ook in woelige tijden. Steeds weer beklemtoonde hij de waarden van harmonie en vreedzame samenwerking. Met warmte denken mijn vrouw, mijn moeder en ik terug aan de ontmoetingen die wij met hem hadden. Onze gedachten gaan uit naar Koningin Sirikit en de andere leden van de Koninklijke Familie.
Lees verder

Koningin Máxima bij eerste regionale Groeikamer
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagavond 26 oktober aanwezig bij de eerste regionale Groeikamer, een evenement georganiseerd door NLgroeit en InnovationQuarter. De bijeenkomst vindt plaats bij de Kamer van Koophandel in Rotterdam.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.