Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 20 oktober 2016

Ronald Kramer herkozen als voorzitter European Table Tennis Union

Ronald Kramer herkozen als voorzitter European Table Tennis Union
ZOETERMEER – Tijdens de ETTU Ordinary Congress Meeting in Budapest op 19 oktober is Ronald Kramer herkozen als voorzitter van de ETTU (European Table Tennis Union). Ronald Kramer was kort in zijn reactie op de herverkiezing: "Dank voor jullie support voor de jaren die nog komen." Naast Kramer werd ook Ivo Goran Munivrana herkozen als vice-voorzitter en Dorte Darfelt als vice-president financiën. Opvallende naam in de verkozen vertegenwoordigers in de ITTF board of directors is o.a. oud-speler Jörgen Persson.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.