Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 18 oktober 2016

Seanergy Normandië

Seanergy Normandië
Bent u op zoek naar nieuwe contacten in de maritieme sector en wilt u laten zien wat u in huis heeft? Kom op 22 en 23 maart 2017 naar de tweede editie van Seanergy in Le Havre Frankrijk. Deze beurs voor de maritieme sector staat in het teken van duurzame energie. Bij genoeg aanmeldingen organiseert...
Lees verder

Ontmoet Catalaanse handelsagenten in Barcelona
Wilt u uw producten exporteren naar Spanje? Ontmoet Catalaanse handelsagenten op 17 november tijdens een bijeenkomst in Barcelona. Dit evenement is georganiseerd door het COACB, (het Officieel College voor Handelsagenten in Barcelona) en de in Barcelona gevestigde Kamers van Koophandel van de...
Lees verder

Fintech: volgende stap in samenwerking Nederland-Israël
Miniatuurvoorbeeld:  Financial Technology (Fintech) is booming. Traditionele betalingssystemen worden stevig op de schop genomen door alle innovaties en vernieuwingen in de Fintech sector.
Lees verder

Presentatie bevindingen expertmissie afvalmarkt Tanzania
Heeft u interesse in de afvalmarkt van Tanzania? Kom dan op 4 november in Den Haag naar de presentatie van bevindingen van een expertmissie naar Dar es Salaam. De Nederlandse ambassade in Dar es Salaam is al enige tijd betrokken bij de afvalmarkt. Van 5 tot/met 9 september 2016 bracht een...
Lees verder

Medische technologiesector belangrijke groeisector Duitsland
Miniatuurvoorbeeld:  De Duitse medische technologiesector is een belangrijke pijler van de Duitse economie. De sector wordt als één van groeisectoren van de toekomst gezien.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.