Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 26 oktober 2016

Smart City samenwerking tussen Nederlandse steden

Smart City samenwerking tussen Nederlandse steden
Miniatuurvoorbeeld:  Amersfoort, Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht presenteren zich gezamelijk met Smart City-projecten op een Holland Paviljoen tijdens het Smart City Expo World Congress in Barcelona, van 15...
Lees verder

Infrastructuur in het Verenigd Koninkrijk: Meet the Contractor: BAM
Bent u actief in de infrastructuur en/of bouw sector? Wilt u betrokken zijn bij grote Britse infrastructuur projecten? Neem dan deel aan 'Meet the Contractor; BAM' op donderdag 1 december 2016 in Rotterdam!
Lees verder

Save the Date: Holland High Tech Paviljoen Mobile World Congress
Nederland is in februari 2017 met een Holland High Tech paviljoen en een Holland Lounge op het Mobile World Congress (MWC) in Barcelona aanwezig. Het MWC is met ruim 100.000 bezoekers en vele productlanceringen van toonaangevende bedrijven de belangrijkste bijeenkomst ter wereld voor de mobiele...
Lees verder

Africa Works! Innovation in Finance
Zoekt u naar financiering voor uw bedrijf of projecten in Afrika? Kom dan naar Africa Works! Innovation in Finance, op 10 en 11 november in het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT), Amsterdam. Afrika Works! is in Nederland het grootste business-to-business evenement gericht op ondernemen in...
Lees verder

Mijn.rvo.nl niet bereikbaar op zaterdag 29 oktober
Miniatuurvoorbeeld:  De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) voert onderhoud uit aan mijn.rvo.nl op zaterdag 29 oktober 2016 van 9.00 tot 16.00 uur.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.