Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 26 oktober 2016

Sportdeelname in Nederland ook in september hoog

Sportdeelname in Nederland ook in september hoog
ARNHEM – Het percentage Nederlanders dat minimaal vier keer per maand sport blijft onverminderd hoog. De NOC*NSF Sportdeelname Index stond in september op 168, de hoogste score die in september ooit is gemeten. De Zilveren Kruis Sport Index tot 18 jaar scoorde 173 punten. NOC*NSF Sportdeelname Index 62 procent van de Nederlanders (5-80 jaar) heeft in september vier keer of vaker gesport. Dit komt overeen met circa 9.6 miljoen Nederlanders. In september 2014 en september 2015 was dit percentage 60 procent. De sportdeelname in 2016 laat ten opzichte van de voorgaande drie jaren een substantiële groei zien.
Lees verder

Geen opmerkingen: