Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 22 oktober 2016

Toelichting op inzet regeringstoestel bij staatsbezoeken Australië en Nieuw-Zeeland

Prinses Margriet brengt werkbezoek aan VUmc in het kader van World Sight Day
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden bracht donderdag 20 oktober als beschermvrouwe van VISION 2020 Netherlands een werkbezoek aan de afdeling oogheelkunde van het VUmc in Amsterdam. Centraal stond het onderwerp vermijdbare slechtziendheid bij zelfstandig wonende ouderen.
Lees verder

Prinses Beatrix bij het Museumsymposium
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is vrijdagmiddag 25 november in Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam aanwezig bij het Museumsymposium ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Vereeniging Nederlandsch Historisch Scheepvaart Museum.
Lees verder

Toelichting op inzet regeringstoestel bij staatsbezoeken Australië en Nieuw-Zeeland
Voor het komend staatsbezoek aan Australië en Nieuw Zeeland wordt het regeringstoestel gebruikt voor binnenlandse vluchten ter plaatse. Hiervoor is gekozen om de volgende redenen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.