Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 28 oktober 2016

Uitnodiging filmvoorstelling FINN -- zondag 30 oktober
Beste leden van de Nederlandse Vereniging,

Vorige week hadden we jullie al per mail geïnformeerd over de deelname van de Nederlandse Ambassade op de "Feria Internacional del Libro de Santiago 2016". Komende zondag 30 oktober zal de Nederlandse familiefilm "FINN" op deze boekenbeurs worden getoond van 13:30 tot 15:00 uur. Dus als je nog niet naar de boekenbeurs geweest bent, is dit een leuke kans!

Met de onderstaande uitnodiging kunnen geïnteresseerden een uur voor de film begint gratis naar binnen. Let op: print de uitnodiging wel uit want je moet de fysieke uitnodiging laten zien aan de deur en je hebt één uitnodiging per persoon nodig.

Met vriendelijke groet,
De Nederlandse Vereniging

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.