Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 17 oktober 2016

VBNGBk: CPB presentatie Zorg en de verkiezingen 2017 – Zorgkosten dreigen in Nederland alle groei koopkracht op te ...
CPB presentatie Zorg en de verkiezingen 2017 – Zorgkosten dreigen in Nederland alle groei koopkracht op te eten
Zonder ingrijpen zullen de zorgkosten de komende jaren fors verder stijgen en daardoor de groei van koopkracht op 'nul' zetten. Dat was de centrale boodschap van Laura van Geest, directeur van het Centraal Planbureau, op 27 september 2016 tijdens een relatiebijeenkomst van Zorgverzekeraars Nederland, traditioneel op de vierde dinsdag van september in de Haagse sociëteit De […]
Lees verder

VWS-Verzekerdenmonitor 2016
Op 11 oktober verscheen de VWS-Verzekerdenmonitor 2016. Deze monitor biedt een beeld van de ontwikkeling van zowel de nationale als de internationale aspecten van het zorgverzekeringsstelsel. Met betrekking tot de nationale aspecten van het verzekeringsstelsel wordt met name aandacht besteed aan de werking van regelingen die gericht zijn op specifieke doelgroepen: wanbetalers, onverzekerde verzekeringsplichtigen, onverzekerbare […]
Lees verder

Aanmelden voor een gesimuleerde verkiezing via internet
Geachte mevrouw/meneer, De minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) laat eind dit jaar een test uitvoeren met internetstemmen. De bedoeling van die test is om na te gaan hoe de techniek van het stemmen per internet zich ontwikkelt. Het ministerie van BZK wil Nederlanders die in het buitenland wonen betrekken bij deze test. De […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.