Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 28 oktober 2016

VBNGBk: The position of EU nationals in the UK after Brexit

The position of EU nationals in the UK after Brexit
Dit is het tweede van twee alweer wat oudere berichten, die nog voor Brexit een feit was een analyse geven van de gevolgen. In dit artikel de gevolgen voor EU onderdanen die in de UK wonen of daar naar toe willen gaan. In het vorige artikel worden de gevolgen beschreven voor UK onderdanen die in een (ander) […]
Lees verder

What happens to British expatriates if the UK leaves the EU?
Dit is een alweer wat ouder bericht, maar volgens ons een goede analyse. Wij plaatsen het daarom alsnog. Het is van Steve Peers als blog post op eulawanalysis, mei 2014 While much of the debate about the UK's membership focusses upon the 2.3 million citizens of other EU countries living in the UK, a nearly identical number […]
Lees verder

Oproep aan buiten Nederland wonende gepensioneerden met alimentatieverplichtingen
Deze oproep is gericht aan Nederlandse gepensioneerden woonachtig in het buitenland die inkomstenbelasting betalen in Nederland en slachtoffer zijn van de KBB (Kwalificerend Buitenlands Belastingplichtige) regeling die op 1 januari 2015 is ingegaan en daardoor geen fiscale aftrek meer hebben onder de Nederlandse belastingwetgeving voor door hen te betalen partneralimentatie. Uitgebreide informatie over deze regeling […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.