Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 29 oktober 2016

VBNGBk: The position of EU nationals in the UK after Brexit

The position of EU nationals in the UK after Brexit
Dit is het tweede van twee alweer wat oudere berichten, die nog voor Brexit een feit was een analyse geven van de gevolgen. In dit artikel de gevolgen voor EU onderdanen die in de UK wonen of daar naar toe willen gaan. In het vorige artikel worden de gevolgen beschreven voor UK onderdanen die in een (ander) […]
Lees verder

What happens to British expatriates if the UK leaves the EU?
Dit is de eerste van twee alweer wat oudere berichten, die nog voor Brexit een feit was een analyse geven van de gevolgen. In dit artikel de gevolgen voor Engelsen die elders in de EU wonen. In het volgende artikel worden de gevolgen besproken voor EU onderdanen die in de UK wonen of daarheen willen. […]
Lees verder

Zorginstituut Nederland draagt uitvoering regelingen over aan CAK
De regelingen voor wanbetalers, onverzekerden, mensen die in het buitenland wonen, gemoedsbezwaarden en onverzekerbare vreemdelingen worden vanaf 1 januari 2017 uitgevoerd door het CAK. Het Zorginstituut Nederland (ZiN) is de huidige uitvoerder van de vijf wettelijke regelingen voor groepen mensen die anders buiten het Nederlandse zorgstelsel vallen. Dat meldt ZiN. De overheid wil de uitvoering […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.