Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 27 oktober 2016

VBNGBk: Wisseling in het bestuur – de ALV in het voorjaar van 2017

Wisseling in het bestuur – de ALV in het voorjaar van 2017
Beste leden van de VBNGB. De eerstvolgende Algemene Ledenvergadering van de vereniging zal in het voorjaar van 2017 plaats hebben. Ondertussen heeft het bestuur met enkele wijzigingen te maken gekregen. Bestuurslid Henk Komdeur wilde vanaf zijn aantreden bij voorkeur één jaar aan onze vereniging verbonden blijven. Dat jaar loopt over een paar maanden ten einde […]
Lees verder
 
Kabinet toont Nederlanders in het buitenland de middelvinger
Opinie van Eelco Keij, belangenbehartiger voor (oud)Nederlanders in het buitenland en actief in D66, vindt dat VVD en PvdA het hebben verbruid bij landgenoten in den vreemde. Onze medeburgers in het buitenland zijn stelselmatig tegengewerkt Vanaf donderdag 15 september mogen de naar schatting vijfhonderdduizend stemgerechtigde Nederlanders in het buitenland zich via www.stemmenvanuithetbuitenland.nl gaan registreren voor […]
Lees verder
 
Stemmen vanuit het buitenland voor de NL verkiezingen op 15 maart 2017
Woensdag 15 maart 2017 vindt de verkiezing plaats van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Om vanuit het buitenland te kunnen stemmen voor deze verkiezing moet u zich eerst registreren. Dat kan tot en met 1 februari 2017. Op de website www.stemmenvanuithetbuitenland.nl vindt u informatie over de registratie en over het stemmen vanuit het […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.