Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 11 oktober 2016

VBNGBk: 50 Plus verkiezingsprogramma 2017 - speciaal voor gepensioneerden in het buitenland

50 Plus verkiezingsprogramma 2017 – paragraaf speciaal voor Nederlandse gepensioneerden in het buitenland + een voorstel voor een ander zorgstelsel
Het is het laatste punt in het (concept) verkiezingsprogramma, dat wel, maar de VBNGB inspanningen richting de Nederlandse politiek leveren hier wel iets op! 50. Nederlandse gepensioneerden in het buitenland Geëmigreerde Nederlanders moeten zich op vrijwillige basis kunnen aansluiten bij de Zorgverzekeringswet in aanvulling op het verdragsrecht. Nederland moet zich inzetten om ‘dubbele betaling voor […]
Lees verder
 
Bronlandheffing op pensioenen in belastingverdragen: enkele details – Deel I
Inleiding De Nederlandse regering streeft voor de inkomstenbelasting naar bronlandheffing over pensioenen in belastingverdragen. Dit uitgangspunt is vastgelegd in de Notitie Fiscaal Verdragsbeleid 2011. Dat houdt in dat Nederland probeert de belastingheffing over de pensioenen in de uitkeringsfase naar zich toe te trekken, gegeven het feit dat de omkeerregel in de fiscale sfeer van toepassing […]
Lees verder
 
CSG en CRDS heffing in Frankrijk
De Franse fiscus (DGFiP/DRESG) heeft laten weten dat er tienduizenden verzoeken tot terugbetaling van CSG premie zijn ingediend naar aanleiding van de uitspraak van het Europese Hof (bekend als de zaak de Ruyter). Er is een speciale organisatie in het leven geroepen om al deze bezwaarschriften te verwerken. Wanneer men op een bezwaarschrift na 6 […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.