Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 oktober 2016

VBNGBk: tegenvaller voor spaarders

Tegenvaller voor spaarders – Hoge Raad vindt vermogensrendementsheffing niet buitensporig
Hoop vervulde dit voorjaar de harten van de spaarders. De advocaat-generaal van de Hoge Raad, de adviseur van de hoogste rechter, vond dat zij te veel belasting betalen. Het advies van de advocaat-generaal wordt meestal opgevolgd, en zorgde dus voor beroering. Lees hier ons eerdere VBNGB bericht. De belasting op spaargeld, de vermogensrendementsheffing, is velen […]
Lees verder

Zachte hand werkt beter bij schulden dan harde aanpak – aanpak betalingsachterstand ziektekostenverzekeraar CZ
Ziektekostenverzekeraar CZ heeft de verliezen wegens wanbetalingen in vijf jaar tijd met de helft weten terug te brengen. Niet door klanten met betalingsachterstanden hard aan te pakken, maar juist door hun tegemoet te komen. Als het om mensen met schulden gaat, genezen zachte heelmeesters stinkende wonden, wijst de praktijkervaring van CZ uit. In 2010 was […]
Lees verder

Stel één nationaal zorgfonds in, schaf de zorgverzekeraars af
Ons zorgstelsel blijkt tien jaar na invoering niet beter en niet toegankelijker. Tot overmaat van ramp wél duurder, schrijven Corrie van Brenk, Renske Leijten, Jan Slagter, Martien Wijnen, Frans Slangen, Herman Suichies en Cobie Groenendijk. Zelfs het Centraal Bureau voor de Statistiek geloofde er heilig in. ,,Kosteneffectief, toegankelijk en van hoge kwaliteit", schreef de rekenmeester […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.