Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 27 oktober 2016

Workshopmiddag Bescherm uw digitale innovaties

Workshopmiddag Bescherm uw digitale innovaties
Kan je software nu wel of niet met een octrooi beschermen? En van wie zijn de gegevens in een databank eigenlijk: de opdrachtgever of de maker? Hoe zit het met de intellectuele eigendomsrechten op computerprogramma's, apps, big data, algoritmes, smart systems en internet of things? Met de opkomst...
Lees verder

Gratis ondernemersspreekuren over financiering en bescherming - Rotterdam
Wilt u weten of u de naam van uw product of dienst kunt beschermen via een merkregistratie? Of u de vormgeving (het design) van uw product kunt beschermen als model? Of u de techniek van uw uitvinding kan beschermen met een octrooi? Meld u dan vóór 22 november aan voor de gratis spreekuren voor...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Toekomstfonds voor OnderzoeksFaciliteiten (TOF)
Bent u werkzaam bij een onderzoeksinstelling? Kom dan naar de informatiebijeenkomst over de 2e tender van het Toekomstfonds OnderzoeksFaciliteiten. Tijdens de bijeenkomst  krijgt u meer informatie over de achtergronden van het fonds, hoe u in aanmerking kunt komen voor een lening en wat de...
Lees verder

Ontwikkeling van fruitproductie & fruitexport in Brunei
Miniatuurvoorbeeld:  Werkt u in de fruitindustrie? Het ministerie van Primaire Grondstoffen en Toerisme van Brunei nodigt u uit om te investeren in de fruitproductie in het gebied Batang Mitus, Tutong.
Lees verder

WBSO aanvragen voor 2017 mogelijk vanaf 31 oktober
Miniatuurvoorbeeld:  Vanaf maandag 31 oktober kunt u een WBSO-aanvraag indienen voor 2017. Hiermee kunt u uw R&D-kosten verlagen. Wilt u vanaf 1 januari 2017 voor uw werknemers gebruik maken van de WBSO?
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.