Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 20 oktober 2016

Zuid-Afrika: House sitters voor Kaapstad en omgeving in de aanbieding


Nieuwsbrief vóór en dóór Nederlanders in Zuid-Afrika

Organiseer je een 'Hollands' feestje? Wil je tips voor een goede school, zoek je woonruimte of een nanny, of wil je er juist eentje aanbevelen? Of wil je om een andere reden graag in contact komen met bijna 4000 andere Nederlanders in Zuid-Afrika? Voor dat - en meer - is deze nieuwsbrief bedoeld: elke twee weken in je inbox, gratis en voor niets!
 

ROEPT U MAAR!

 

Kaapstadmagazine nieuwsbrief

Oproepjes, verzoeken en andere zaken

Wil je ook wat vragen of meedelen aan de ontvangers van deze nieuwsbrief? Mail dan je (niet-commerciële) bericht of vraag naar info@kaapstadmagazine.nl


Housesitting in Kaapstad / Tuinroute

Wiij zijn Joke van Driel en Huub van Helvoort en reizen op dit moment door Zuid-Afrika. In Nederland passen wij jaarlijks op huizen met eventueel katten (dus GEEN huizenruil of houseswapping). We zijn op zoek naar zo een mogelijkheid in de Westkaap c.q. op de Tuinroute. Aangezien wij allebei tijdmiljonairs zijn kan dat oppassen van half februari tot eind april 2017. Interesse of tips? Mail dan ajb naar Joke op jvandriel09@gmail.com.


Tjitte wil een motor huren (en nog iets...)

Ik, Tjitte de Jong, 45 jaar, tuinman uit Haarlem, heb een vraag. Ik ga in december naar Zuid-Afrika en ik wil vanuit Kaapstad op de motor 14 dagen een rondreis maken, waarbij ik hoofdzakelijk de Tuinroute ga doen. Ik heb al rondgekeken om een motor bij een commercieel bedrijf te huren, maar die vragen ontzettend hoge bedragen. Is er misschien iemand die zijn motor aan mij wil verhuren? Alles natuurlijk met contracten en borg, etc. En daarnaast zou ik ook heel graag in 2017/2018 in een theaterrestaurant in Kaapstad willen werken, aangezien ik momenteel een theateropleiding doe. Tips voor zowel de motor als het theaterrestaurant zijn meer dan welkom: tjitte@tjitte.net


Oranjehofmarkt, 5 november 
Zaterdag 5 november vindt de Oranjehof Markt weer plaats. Meer dan 50 kraampjes met o.a. schilderijen, kaas, planten, drop, tweedehands boeken en tijdschriften, en vooral: haring, poffertjes, kroketten, olieballen, rookworst en koffie met gebak! Heerlijke Nederlandse sfeer en muziek, en dat in Johannesburg. Voor meer informatie mail naar janora@telkomsa.net

Sinterklaasmarkt 3 december, De Backery/De Molen
 
Op zaterdag 3 december is het tijd voor de jaarlijkse Sinterklaasmarkt van De Soete Inval. Waar naast Sinterklaasattributen zoals taaitaai, marsepein, kruidnoten, chocoladeletters en speculaas ook alvast de inkopen voor kerst gedaan kunnen worden, o.a. kerstkransen en kerststollen.
47 Van Riebeeck Laan, Edenvale. De markt begint om 12.00u. 

 

Wie schrijft, die blijft 

 

kirstenbosch concerten kaapstad

Line-up Kirstenbosch Concerten 2016/107

Ja hoor, daar is 'ie weer: de line-up van de mooiste concerten ter wereld. Ga jij dit jaar voor good old Goldfish, wordt het lovable Lira, levende legende Johnny Clegg of publiekslieveling Jeremy Loops? Ze staan er allemaal, bekijk hier de kalender!

goedkoop bellen zuidafrika

Tips voor goedkoop bellen in Zuid-Afrika 

Ja, natuurlijk hebben jullie allemaal al een telefoon mét abonnement, maar dit is vooral handig voor vrienden en familie die jullie komen opzoeken. Iets waardoor ze altijd bereikbaar zijn (zowel op een Zuid-Afrikaans tijdelijk nummer én op hun eigen whatsapp), maar ze tegelijkertijd ook een Uber kunnen bestellen, etc. Al die dingen waar jij anders voor op moet draaien... (met liefde, maar toch). Het devies: doorsturen dus

De volgende nieuwsbrief voor Nederlanders in Zuid-Afrika verschijnt op dinsdag 1 november


 
 

Contact

210 on Long Creative Suites

Cape Town 8001

South Africa

+27 (0)21 422 2444Over ons

KaapstadMagazine.nl ontdekt de meest bijzondere plekken van Kaapstad en omgeving en vertelt hierover aan zowel
locals als toeristen.Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.