Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 21 november 2016

Churandy Martina krijgt Trofee Pahud de Mortanges

Churandy Martina krijgt Trofee Pahud de Mortanges
ARNHEM - Atleet Churandy Martina krijgt de Trofee Pahud de Mortanges. Dat maakte voorzitter André Bolhuis van NOC*NSF maandag bekend tijdens de algemene vergadering van de sportkoepel op Papendal. De wisseltrofee wordt uitgereikt aan de meest voorbeeldige Nederlanse sporter tijdens de afgelopen Olympische Spelen. Martina was niet aanwezig en krijgt de prijs op een later tijdstip uitgereikt. Hij is de opvolger van de schaatsbroers Michel en Ronald Mulder, die de prijs in 2014 ontvingen. Charles Pahud de Mortanges was tot 2004 Nederlands meest succesvolle deelnemer aan de Olympische Spelen ooit. De ruiter won in de periode 1924-1932 vier maal goud en éénmaal zilver.Kijk voor eerdere winnaars van de Trofee Pahud de Mortanges.
Lees verder

Geen opmerkingen: