Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 11 november 2016

Duitsland: A.s. brunch met mini kerstmarkt

A.s. brunch met mini kerstmarkt

De dagen worden korter, de eerste sneeuw is al gevallen. Hoogste tijd dus om over cadeautjes voor Sinterklaas en Kerst na te denken.

Onze volgende brunch op 20 november is een ideale gelegenheid om de eerste geschenken  te vinden of om jezelf met iets leuks te verwennen. Er worden namelijk door een aantal leden leuke zelfgemaakte dingen en producten op de mini kerstmarkt aangeboden.

Bij de indische (hete) hoek is lekkere sambal te koop, verder zullen er kunstvolle kerstdecoratie, creatieve wenskaarten, stijlvolle houtdecoratie en aparte glasdecoratie in tiffany stijl verkrijgbaar zijn.

P.S. Aanmelding niet vergeten!

Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.