Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 30 november 2016

Duitsland: Generaal Hoogstraten op bezoek in "Klein Seedorf"

Generaal Hoogstraten op bezoek in "Klein Seedorf"

Vandaag 30 november 2016 kreeg onze vereniging hoog bezoek.

Generaal Hans Hoogstraten, staflid van de "Schnelle Kräfte", bracht een werkbezoek aan de troepen in de Fallschirmjägerkaserne in Seedorf en liet zich deze gelegenheid niet ontgaan om in ons clubgebouw ook even een bezoekje te brengen. Hij werd door Geke hartelijk ontvangen en ook oud-burgemeester Günter Weigel was gekomen om hem te begroeten.
Ook een generaal heeft wel eens trek in een lekkere frikandel of kroket en zo kon hij tijdens een lekkere lunch weer eens van deze Nederlandse specialiteiten genieten. Na twee gezellige uurtjes riep de plicht weer terug naar het werk, maar niet voordat de generaal een paar woordjes in het gastenboek had geschreven. Zie fotoboek

Lees verder

Geen opmerkingen: