Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 28 november 2016

Duitsland: Sinterklaas met zijn Pieten in Zeven

Sinterklaas met zijn Pieten in Zeven

Ook dit jaar wist Sinterklaas de weg naar Zeven weer te vinden om hier vele kinderen te begroeten.
Afgelopen zaterdag kwam hij samen met zijn Pieten naar het raadhuis, waar de Goedheiligman door de burgemeester van Zeven en de eerste voorzitter van ProZeven alsmede door vele kinderen met hun ouders met spanning verwacht werd. Hij nam zich tijd om naar de gedichtjes en de liedjes te luisteren, terwijl zijn Pieten lekkere pepernoten verdeelden. Voor ieder kind was er natuurlijk ook een pakje met iets lekkers. Zie bericht Zevener Zeitung

Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.