Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 27 november 2016

Duitsland: Sinterklaasbezoek in het clubgebouw

Sinterklaasbezoek in het clubgebouw

Na zijn lange reis uit Spanje en de intocht in Zeven vond Sinterklaas gelukkig toch even tijd om ook de kinderen in onze vereniging te bezoeken. Dertien kinderen kwamen met hun ouders, grootouders en zelfs met een overgrootmoeder naar ons clubgebouw in Seedorf om de goedheiligman en zijn hoofdpiet te begroeten.
Om de wachttijd te verkorten en te veraangenamen werd er door Geke en Wilma een leuk Sinterklaasverhaal verteld. Onder muzikale begeleiding van Kilian Tijink, Fokke Mulder en Peter Nijenhof werden uit volle borst Sinterklaasliedjes gezongen. Natuurlijk ontbrak ook de chocolademelk en de speculaas niet.
Ieder kind (maar ook Albert en Adri) moest bij de Sint op het matje komen, maar gelukkig waren ze allemaal lief geweest zodat ze met een cadeautje en een zak met lekkers naar huis konden gaan. Het was weer een leuke en gezellig middag. Zie fotoboek

Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.