Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 17 november 2016

Fonds ondersteunt bedrijven bij aanpak kinderarbeid

Fonds ondersteunt bedrijven bij aanpak kinderarbeid
Miniatuurvoorbeeld:  Op 11 november 2016 is het Fonds Bestrijding Kinderarbeid van start gegaan.
Lees verder

Denk mee over uitwisseling Nederlandse en Mexicaanse managers in energiesector
Miniatuurvoorbeeld:  De Nederlandse overheid is bezig met het opzetten van een Energy Executives Training (EET). Dit is een uitwisselingsprogramma voor Nederlandse en Mexicaanse managers, werkzaam in de energiesector.
Lees verder

Holland paviljoen op de Caspian Agro 2017
Bent u ondernemer in de agriculturele sector? Van 25 tot 27 mei 2017 vindt in Bakoe, Azerbeidzjan de jaarlijkse Caspian Agro plaats. Neem deel aan een Holland Paviljoen tijdens deze grote internationale landbouwbeurs. De agriculturele sector vormt voor Azerbeidzjan een van de voornaamste...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens Biogaz Europe 2017
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van biogas? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 25 en 26 januari 2017 een internationaal matchmaking event tijdens de vakbeurs Biogaz Europe in Rennes, Frankrijk. Deze matchmaking biedt ondernemers en...
Lees verder

De Nederlandse Luchtvaartsector gaat naar Vietnam
Miniatuurvoorbeeld:  Nederlandse bedrijven gaan samenwerken om de Vietnamese overheid oplossingen te bieden voor modernisering van de luchtvaartsector.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.