Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 6 november 2016

Geslaagde achtste Paralympische Talentdag bij Friendship Sports Centre

Geslaagde achtste Paralympische Talentdag bij Friendship Sports Centre
AMSTERDAM - Bij het Friendship Sports Centre in Amsterdam is vandaag voor de achtste keer de Paralympische Talentdag gehouden. Zeventig enthousiaste talenten kregen de kans om in verschillende rondes aan bondscoaches van diverse takken van sport te laten zien wat ze in huis hebben. De Paralympische Talentdag, georganiseerd door NOC*NSF in samenwerking met de Johan Cruyff Foundation, is al jaren een belangrijk middel om nieuw Paralympisch sporttalent te vinden. Tijdens de Paralympische Spelen in Rio, kwamen dertien Nederlandse sporters in actie die zijn gescout op eerdere Talentdagen. Een aantal van hen, onder wie baanwielrenner Tristan Bangma (goud) en atletes Lara Baars en Marlène van Gansewinkel (beiden brons), wist in Rio een medaille te winnen. Dit jaar waren er in totaal 125 aanmeldingen, aanzienlijk meer dan voorgaande jaren. Na een eerste selectie, waarbij gekeken wordt naar...
Lees verder

Geen opmerkingen: