Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 3 november 2016

Holland High Tech Paviljoen Mobile World Congress

Holland High Tech Paviljoen Mobile World Congress
Nederland is in februari 2017 met een Holland High Tech paviljoen en een Holland Lounge op het Mobile World Congress (MWC) in Barcelona aanwezig. Het MWC is met ruim 100.000 bezoekers en vele productlanceringen van toonaangevende bedrijven de belangrijkste bijeenkomst ter wereld voor de mobiele...
Lees verder

EU Gateway handelsmissie naar China
Werkt u in de technologiesector en wilt u ondernemen in China? Van 20 tot 24 maart 2017 organiseert de EU Gateway een handelsmissie naar China. De missie richt zich op 'clean technologies', oftewel oplossingen voor bijvoorbeeld waterzuivering, luchtzuivering, afvalmanagement, recycling en...
Lees verder

Wijzigingen bij certificaten invoer en uitvoer
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 16.108 –  Bij invoer- en uitvoercertificaten krijgt u vanaf 6 november 2016 met wijzigingen te maken. Het vermelden van het EORI-nummer bij uw aanvraag is nieuw.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Publiek Private Samenwerking in Europa voor cybersecurity
Zowel bedrijfsleven als de overheid zijn afhankelijk van het goed functioneren van internet en ICT-technologie. En dit wordt steeds belangrijker. De Europese Commissie vindt cybersecurity een belangrijk onderwerp voor onderzoek en innovatie. In het werkprogramma van Secure Societies is al sinds het...
Lees verder

Indian Pharmaceutical Congress
Werkt u in de farmaceutische industrie en heeft u interesse in zakendoen met India? Dan kunt u van16 tot en met 18 december 2016 een bezoek brengen aan het Indian Pharmaceutical Congress in Visakhapatnam. Het thema dit jaar is 'Quality Pharmaceuticals and Patient Welfare'. Tegen 2020 zal de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.