Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 15 november 2016

Internationale financiering in de praktijk

Internationale financiering in de praktijk
Miniatuurvoorbeeld:  RVO.nl communicatieadviseur Azar Yousofnejad, bezoekt met collega Els Huntjens de komende weken Guatemala en Nicaragua.
Lees verder

Gratis ondernemersspreekuren over financiering en bescherming - Arnhem 13 december
Wilt u weten of u de naam van uw product of dienst kunt beschermen via een merkregistratie? Of u de vormgeving (het design) van uw product kunt beschermen als model? Of u de techniek van uw uitvinding kan beschermen met een octrooi? Meld u dan vóór 6 december aan voor de gratis spreekuren voor...
Lees verder

Economische missie naar Oost-Duitse deelstaten met minister Lilianne Ploumen
Wilt u zakendoen in Duitsland of bestaande zaken uitbreiden of aanhalen? Ga dan van 7 tot en met 10 februari 2017 mee met de economische missie onder leiding van Liliane Ploumen, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking. De missie bezoekt de Duitse deelstaten Saksen,...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Subsidieregeling Partners voor Water
Begin 2017 opent de tweede tender van de subsidieregeling Waterveiligheid en Waterzekerheid Stedelijke Delta's (WWSD). De subsidieregeling is onderdeel van het programma Partners voor Water (PvW) 2016-2021. Wilt u meer weten, of heeft u hulp nodig bij de voorbereiding van uw projectplan? Kom dan op...
Lees verder

Modernisering handelsakkoord met Mexico: deel uw ervaringen
Miniatuurvoorbeeld:  Het handelsakkoord tussen de Europese Unie en Mexico wordt gemoderniseerd. Deel uw kennis en ervaringen met door het invullen van een vragenlijst. Uw inbreng is zeer waardevol in de onderhandelingen.
Lees verder

Geen opmerkingen: