Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 12 november 2016

Internationale subsidie in een nieuw jasje
 
 
  KvK Kamer van Koophandel   november 2016    
 
 
 
Internationale subsidie in een nieuw jasje
 
 
 
Een webwinkel in het buitenland: alle info op een rij
 
 
 
Alles over zakendoen met het Verenigd Koninkrijk
 
 
 
Let op: leveranciersverklaring nog maar 2 jaar geldig
 
 
 
Handig: uw invoerrechten bepalen met Market Acces Database
 
 
 
Nomineer uw favoriete ambassade
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 
 
 
 
 
SIB
Internationale subsidie in een nieuw jasje
 

Internationale ambities? De regeling Starters International Business (SIB) geeft u een steuntje in de rug. Bekend zijn de coaching- en missievouchers die hulp bieden bij het verkennen van een specifiek land, individueel of juist collectief. Nieuw is de kennisvoucher, die u financieel tegemoet komt bij het inhuren van internationaal juridisch en fiscaal advies.

 
Meer lezen over de SIB-regeling
 
 
 
 
 
Een webwinkel in het buitenland: alle info op een rij
 

Op zoek naar omzetgroei voor uw webwinkel in het buitenland? Goed idee: de Nederlandse markt raakt verzadigd. Maar verdiep u goed in de regels voor webwinkels in het buitenland. Hoe zit het bijvoorbeeld met btw, domeinnamen, keurmerken en betalen?

 
Lees meer
 
 
 
 
 
Road2UK
Alles over zakendoen met het Verenigd Koninkrijk
 

Voor innovatieve Nederlandse bedrijven is het Verenigd Koninkrijk een interessante markt, meldt de Nederlandse Ambassade in Londen. Meer weten over het VK? Tijdens de bijeenkomst Road2UK op 22 november hoort u alles over kansrijke sectoren, bijzondere cultuurverschillen en uiteraard over de gevolgen van de Brexit.

 
Meld u aan
 
 
 
 
 
Let op: leveranciersverklaring nog maar 2 jaar geldig
 

De tekst en de geldigheidsduur van leveranciersverklaringen voor goederen van preferentiële oorsprong zijn aangepast. Leveranciersverklaringen die vanaf 1 mei 2016 zijn afgegeven zijn maximaal twee jaar geldig. Voor een snelle afhandeling van uw exportdocument is het belangrijk dat u de actuele modeltekst gebruikt. Leveranciersverklaringen die voor 1 mei 2016 zijn afgegeven blijven maximaal geldig tot en met 30 april 2017.

 
Vind hier de actuele tekst
 
 
 
 
 
Market Access Database
Handig: uw invoerrechten bepalen met Market Acces Database
 

Snel weten hoeveel invoerrechten u moet betalen voor goederen uit landen buiten de EU? Gebruik dan Market Access Database. Naast de invoerrechten geeft deze database ook aan welke eisen er gelden voor de goederen die u wilt importeren.

 
Bekijk de video
 
 
 
 
 
Nomineer uw favoriete ambassade
 

Bent u enthousiast over de ondersteuning die uw bedrijf kreeg van een Nederlandse ambassade of van een consulaat in het buitenland? Nomineer deze post dan voor de Ambassadeprijs 2016 en maak kans op een iPad. De winnaar wordt op basis van de mening van het exporterend bedrijfsleven geselecteerd.

 
Nomineer uw ambassade
 
 
 
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 
 
 
 
 
 
 
Vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief?
 
Bel dan met een KvK-adviseur: 088 585 2222 of mail naar: groei@kvk.nl
 
Meer informatie over internationaal ondernemen
 
 
 
 
 
www.kvk.nl
 
Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
 
 
 
 

 
 
 
Kamer van Koophandel - correspondentieadres: Sint Jacobsstraat 300, 3511 BT Utrecht, 088 585 1 585.

 
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.