Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 16 november 2016

Koning bij 10 jaar landelijke Naturalisatiedag

Koning bij 10 jaar landelijke Naturalisatiedag
Zijne Majesteit de Koning woont donderdagochtend 15 december in de Nieuwe Kerk in Den Haag de landelijke Naturalisatiedag bij, die voor het 10e jaar plaatsvindt.
Lees verder

Koning ontvangt president van Europees Hof voor Rechten van de Mens
Zijne Majesteit de Koning ontvangt vrijdag 18 november op Paleis Noordeinde in audiëntie de president van het Europees Hof voor de Rechten van de Mens, de heer Guido Raimondi. Naast de audiëntie brengt de heer Raimondi een bezoek aan de Hoge Raad en neemt hij in Nijmegen de Vrede van Nijmegen Penning in ontvangst voor de bijdrage die het Hof levert aan de ontwikkeling en positie van Europa.
Lees verder

Staatsbezoek Koning en Koningin der Belgen - programma
Op uitnodiging van Zijne Majesteit de Koning brengt Zijne Majesteit Koning Filip der Belgen van maandag 28 tot en met woensdag 30 november 2016 een staatsbezoek aan Nederland. Koning Filip wordt vergezeld door Hare Majesteit Koningin Mathilde.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.