Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 11 november 2016

Koningin Máxima bezoekt Digitale Werkplaats in Enschede

Koningin Máxima bezoekt Digitale Werkplaats in Enschede
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt dinsdagmiddag 22 november de 'Digitale Werkplaats' in Hangar 11 op Vliegveld Twente. De Digitale Werkplaats is een tweedaags initiatief van Google Nederland, Qredits Microfinanciering Nederland en gemeenten om digitale vaardigheden bij ondernemers te stimuleren.
Lees verder

Koning reikt Erasmusprijs 2016 uit aan Britse schrijfster A.S. Byatt
Zijne Majesteit de Koning, Regent van de Stichting Praemium Erasmianum, reikt donderdagmiddag 8 december 2016 in het Koninklijk Paleis Amsterdam de Erasmusprijs uit aan de Britse schrijfster A.S. Byatt. De Erasmusprijs heeft dit jaar als thema 'Life Writing', een actueel onderwerp binnen de literatuur dat biografieën, autobiografieën en historische romans omvat.
Lees verder

Prinses Beatrix bij opening Rembrandt tentoonstelling in Vaticaan
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden is op woensdagavond 23 november aanwezig bij de opening van de tentoonstelling Rembrandt at the Vatican: Images from Heaven and Earth. Hare Majesteit Koningin Silvia van Zweden opent de tentoonstelling met een toespraak.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.