Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 1 november 2016

Koningin Máxima bezoekt winnaar Appeltje van Oranje De Pracht

Koningin Máxima bezoekt winnaar Appeltje van Oranje De Pracht
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt vrijdag 2 december gemeenschapscentrum De Pracht in Waalre. Het gemeenschapscentrum was dit jaar een van de drie winnaars van een Appeltje van Oranje.
Lees verder

Prinses Margriet en prof. mr. Pieter van Vollenhoven naar New York
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden en prof.mr. Pieter van Vollenhoven verblijven 17 tot en met 19 november 2016 in New York. Tijdens hun bezoek zijn zij aanwezig bij het Peter Stuyvesantbal, bezoeken zij een repetitie van het barokorkest van het Koninklijk Conservatorium en wonen ze een voorstelling bij van Nederlands Dans Theater (NDT).
Lees verder

Koning bezoekt vijfde editie nl4talents
Zijne Majesteit de Koning woont woensdag 23 november bij de Erasmus Universiteit in Rotterdam de vijfde editie bij van 'nl4talents'. Dit evenement wordt georganiseerd door EP-Nuffic voor internationale studenten en alumni die een Nederlands onderwijsprogramma hebben gevolgd aan hogescholen en universiteiten. Het initiatief biedt hen de mogelijkheid om na afloop van hun studie aan Nederland verbonden te blijven via het Holland Alumni netwerk.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.